گواهینامه SSL

صدور انواع گواهینامه های DV/EV/OV با قابلیت پشتیبانی از دامنه های IR 

خانه / گواهینامه SSL

گواهینامه SSL


SSL مخفف عبارت Secure Sockets Layer يک تکنولوژي استاندارد و به ثبت رسيده براي تأمين ارتباط امن بين سرویس دهنده و سرویس گیرنده تحت شبکه می باشد. با استفاده از این پروتکل اطلاعات انتقال داده شده بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده رمزگذاری شده و در نتیجه کانال ارتباطی امنی برقرار میشود، از اینرو این پروتکل برای مقاصدی چون امن سازی ارتباط با وب سایت ها و سرورهای ایمیل استفاده میشود. گواهینامه SSL در ۳ سطح OV ،DV و EV صادر میشود.

صادر کننده شرکت صادر کننده گواهینامه SSL.ComodoCertum
نوع گواهینامه نوع گواهینامه تعیین کننده نوع پوشش دهی دامنه و اطلاعات ثبت شده در گواهینامه است. گواهینامه Wildcard دامنه اصلی را بهمراه تمامی زیردامنه ها امن میکند.DVDV WildCardDVDV WildCardOVOV WildCardEV
پشتیبانی از دامنه دامنه های پشتیبانی شده توسط شرکت صادر کننده.بین المللیبین المللیir و بین المللیir و بین المللیir و بین المللیir و بین المللیir و بین المللی
پشتیبانی مرورگرهای معتبر مرورگرهای معتبر شامل Chrome,Firefox,IE,NetScape,Opera و ...
قابل استفاده جهت دریافت نماد جهت دریافت نماد اعتماد الکترونیک نیاز به گواهینامه SSL سالیانه می باشد.
هزینه راه اندازی نصب گواهینامه های صادر شده بصورت رایگان انجام میشود.رایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگانرایگان
تعداد دامنه گواهینامه ها قابل استفاده برای یک دامنه می باشند.۱۱۱۱۱۱۱
نوار آدرس سبز نام شرکت مالک دامنه قبل از آدرس وب سایت در یک نوار سبز رنگ درج می گردد.
مراحل تایید مراحل تاییدیه مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه.دامنهدامنهدامنهدامنهدامنه + بررسی مدارکدامنه + بررسی مدارکدامنه + بررسی مدارک
پوشش زیردامنه ها گواهی های WildCard از یک دامنه و تمام SubDomain های آن پشتیبانی می کنند.
نیاز به ارسال مدارک جهت دریافت گواهینامه های OV و EV ترجمه رسمی مدارک مورد نیاز می بایست ارسال گردد.
درج نام سازمان در گواهینامه نام سازمان یا شرکت مالک دامنه در اطلاعات گواهینامه ثبت میشود.
قیمت تمامی قیمت ها بصورت سالانه و بر حسب تومان ذکر شده اند.۹۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۵۲۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۲۵۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۴۳۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۸۲۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان
سالیانه
اطلاعات بیشترعدم موجودیعدم موجودیسفارشسفارشعدم موجودیعدم موجودیعدم موجودی
×

این نوع SSL ها گواهینامه هایی هستند که تنها پایه بررسی آنها مالکیت دامنه مورد تقاضا می باشد. هیچگونه بررسی بر روی ثبت بودن سازمان و یا شرکت مالک وب سایت انجام نمی شود. این نوع SSL جزو ارزان ترین انواع SSL ها می باشد و معمولا برای وب سایت های عمومی استفاده می شوند.

تعریف گواهینامه
Domain Validation
×

این نوع گواهینامه SSL بسیار قابل اعتماد می باشد. سازمان ها به وسیله ی عوامل انسانی واقعی بررسی می شوند تا به صورت کامل اثبات شود که سازمان های متقاضی کاملا ثبت شده و رسمی می باشند. همچنین مدارک و اطلاعات هویتی ممکن است رد و بدل شود تا سازمان مورد نظر به صورت کامل احراز هویت شود.

تعریف گواهینامه
Organization Validation
×

گواهینامه EV یکی از قابل اطمینان ترین انواع گواهینامه ها می باشد. مراحل احراز هویت سخت گیرانه تری به نسبت گواهینامه OV دارد و نوار سبز رنگی را نیز در مرورگر بازدیدکنندگان فعال می کند تا تفاوتی بین گواهینامه SSL معمولی و گواهینامه EV ایجاد نماید. این نوع گواهینامه بیشترین میزان اعتماد را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

تعریف گواهینامه
Extended Validation
سوالات متداول

SSL مخفف عبارت Secure Sockets Layer يک تکنولوژي استاندارد و به ثبت رسيده براي تأمين ارتباط امن بين سرویس دهنده و سرویس گیرنده تحت شبکه می باشد. با استفاده از این پروتکل اطلاعات انتقال داده شده بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده رمزگذاری شده و در نتیجه کانال ارتباطی امنی برقرار میشود، از اینرو این پروتکل برای مقاصدی چون امن سازی ارتباط با وب سایت ها و سرورهای ایمیل استفاده میشود. گواهینامه SSL در ۳ سطح OV ،DV و EV صادر میشود.

گواهینامه Wildcard نام دامنه را به همراه تمامی زیر دامنه های آن (Sub-domain) ایمن می کند و نیازی به تهیه گواهینامه مجزا برای هر زیردامنه نیست.

هاست های اشتراکی دیتامیزبان دارای گواهینامه SSL رایگان هستند که بصورت اتوماتیک نصب و فعال میشود و در صورتیکه نیاز به خرید گواهینامه مجزا داشته باشید میتوانید پس از خرید گواهینامه آن را بر روی سرویس خود نصب کنید.

نصب گواهینامه های SSL صادر شده توسط دیتامیزبان بصورت رایگان انجام میشود و درصورتیکه هاست خود را از دیتامیزبان تهیه کرده اید، می توانید پس از تکمیل مراحل سفارش و دریافت آن ، مراتب را به بخش پشتیبانی اطلاع داده تا نصب و راه اندازی گواهینامه شما انجام شود. همچنین لازم به ذکر است که در صورت تهیه هاست لینوکس می توانید به راحتی از طریق کنترل پنل نصب گواهینامه SSL را بر روی سایت خود انجام دهید. اگر مشترک سرورهای اختصاصی دیتامیزبان هستید، با توجه به در اختیار داشتن اطلاعات اتصال به سرور خود نیز می توانید اقدام به نصب گواهینامه SSL نمایید و یا اطلاعات اتصال را طی تیکتی در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید تا نصب وراه اندازی برای شما انجام شود.

در صورتیکه سرویس میزبانی شما نزد دیتامیزبان است نیازی به تهیه آدرس آی پی اختصاصی ندارید.

اگر قصد خرید گواهینامه برای دامنه های ملی را دارید تنها از گواهینامه های شرکت Certum میتوانید استفاده کنید ولی این محدودیت برای دامنه های بین المللی وجود ندارد.

بصورت کلی فعال کردن گواهینامه SSL بر روی وب سایت باعث افزایش اعتبار و امنیت آن میشود و در صورتیکه قصد دریافت نماد اعتبار الکترونیک دارید تهیه گواهینامه SSL سالیانه برای وب سایتتان اجباری است.

برای تهیه گواهینامه های DV نیازی به ارسال مدارک نمی باشد و تنها مالکیت دامنه مورد سنجش قرار میگیرد ولی در صورت تهیه گواهینامه OV و EV ترجمه رسمی مدارک هویتی شرکت یا سازمان درخواست کننده مورد نیاز است. این مدارک توسط کارشناسان شرکت صادر کننده گواهینامه بررسی و پس از تایید گواهینامه صادر می گرد.

گواهینامه EV که گواهینامه نوار سبز نیز نامیده میشود، معتبر ترین نوع گواهی نامه SSL بوده که علاوه بر امن نمودن ارتباط بازدیدکنندگان با وب سایت، از phishing اطلاعات محرمانه کاربران و ریدایرکت شدن به صفحات جعلی نیز جلوگیری می کند. با داشتن این گواهی نامه در کنار آدرس سایت، نام شرکت مالک سایت در نوار سبز رنگی به نشانه تایید مشخصات سایت و هویت مالک آن نمایش داده میشود.

ثبت سفارش از طریق پورتال و به صورت آنلاین انجام میشود و در صورتیکه گواهینامه درخواستی شما از نوع DV باشد پس از تکمیل مراحل خرید و تایید مالکیت دامنه بصورت آنلاین ظرف مدق چند دقیقه گواهینامه شما صادر و ارسال خواهد شد. اگر گواهینامه شما از نوع OV یا EV باشد پس از تکمیل مراحل سفارش و ارسال مدارک و تاییدیه آنها گواهینامه شما صادر و ارسال خواهد شد.

خیر، از آنجاییکه گواهینامه SSL بر اساس تایید مالکیت دامنه اعتبار سنجی می شود، برای تهیه گواهینامه SSL حتما می بایست از یک دامنه ی معتبر و دارای هاست استفاده نمایید و به همین دلیل امکان استفاده از IP برای تهیه گواهی SSL وجود ندارد.

چنانچه سرویس هاست خود را از شرکت دیگری نیز تهیه کرده باشید ، بازهم می توانید گواهینامه SSL خود را از دیتامیزبان تهیه کنید. برای ثبت سفارش از طریق وب سایت اقدام کنید و پس از تکمیل مراحل سفارش گواهینامه خود را دریافت کنید.